Paznokcie jak… biżuteria

Paznokcie jak… biżuteria

Zadbane paznokcie to prawdziwa ozdoba dłoni. W przypadku manicure’u hybrydowego mogą one być wręcz elementem biżuteryjnym. To wszystko zasługa możliwości zdobienia takich paznokci.

Dzięki dostępności za atrakcyjną sumę różnych elementów do dekorowania paznokci wykonamy piękne hybrydy – cena ich nie będzie nas przerażać.

RÓŻNE SPOSOBY ZDOBIENIA HYBRYD

Zdobienie hybryd to szereg różnych możliwości – a za każdym razem uzyskamy oszałamiający efekt. Takie paznokcie są najodpowiedniejsze na ważne uroczystości – a na ślubach czy weselach wręcz pożądane. Jak więc można ozdobić manicure hybrydowy?

Należy zacząć o wyboru odpowiedniego lakieru dobrej jakości (warto tutaj wziąć pod uwagę opcję Victoria Vynn lakier, cena którego nie przeraża, a jest bardzo dobrej jakości, podobnie  jak akcesoria do zdobienia paznokci). Chcąc mieć paznokcie o biżuteryjnym wymiarze, warto postawić na przykład na lakiery brokatowe, które występują w różnych kolorach – dzięki temu łatwo dopasować je do określonych stylizacji. Bardziej wyraźnym sposobem biżuteryjnego ozdobienia paznokci jest użycie cyrkonii – najlepiej wyglądają one na długich paznokciach. Bardzo efektownie wyglądają też hybrydy ozdobione specjalnym pyłkiem – prawdziwym hitem jest połyskujący pyłek metaliczny. Błyszczące zdobienia można też wykonać, nakładając fantazyjne błyszczące wzory na hybrydy za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych atramwntóq.

ZŁOTE I SREBRNE PAZNOKCIE

Hybrydy cena których nie przeraża, to również te wykonane złotymi i srebrnymi lakierami do takiego manicure’u. Można je jeszcze dodatkowo ozdobić, ale i bez dodatkowych elementów złote czy srebrne paznokcie będą wyglądały bardzo atrakcyjnie i wyjątkowo. Takie lakiery to wybór dla pań, które same robią hybrydy w domu, a nie mają jeszcze wprawy w samodzielnym misternym zdobieniu paznokci. Trzeba pamiętać o tym, że lakiery hybrydowe to opłacalna inwestycja, gdyż ich okres trwałości jest bardzo długi. Nie musimy się więc martwić, że użyjemy ich tylko raz (poza tym Victoria Vynn lakier cena to fraza, która wpisana w wyszukiwarkę internetową zaskoczy nas bardzo pozytywnymi wynikami).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *