Najmodniejsze kolory paznokci w sezonie wiosna-lato 2021

Najmodniejsze kolory paznokci w sezonie wiosna-lato 2021

Zmieniające się sezonowo trendy, nie dotyczą tylko ubrań i stylizacji. Moda to także najbardziej pożądane w danym sezonie fryzury, dodatki czy makijaż. Kwestia najmodniejszej w danym sezonie stylistyki dotyczy również paznokci. Ich kształtu czy koloru manicure’u. Od wielu sezonów najmodniejszy (i najbardziej praktyczny – a więc połączenie idealne) pozostaje manicure hybrydowy. A jakie kolory lakierów hybrydowych będą najmodniejsze w sezonie wiosna–lato 2021?

HYBRYDY – KOLORY MODNE WIOSNA I LATEM

Kolory hybryd to szeroka gama barw. Dlatego też, każda z pań na pewno znajdzie coś dla siebie. A jeśli zależy nam na tym, aby kolory lakierów hybrydowych należały do tych najmodniejszych, to trzeba przede wszystkim skierować swoją uwagę w stronę tych pastelowych – od jasnego beżu po cukierkowy róż. Jednak modna opcja: hybrydy kolory to także biegun przeciwny i kontrastujący, czyli na przykład czerń.

Czerń ozdobiona kryształkami Swarovskiego na paznokciach megadługich i ostrych.  Ten ostatni trend należy uznać jako element uzupełniający modne w tym sezonie stylizacje oparte totalnym skórzanym (rockowym od stóp do głów looku). Wróćmy jednak do pasteli. Wśród nich niewątpliwie będą królować róże w różnych odcieniach oraz błękity. To także kolory liliowe i zgaszone pudrowe pomarańcze. Trzeba dodać, że pastele to również modne barwy ubrań, które będą najbardziej pożądane w sezonie wiosna–lato 2021. 

KOLORY HYBRYD – POWRÓT DO NATURY

Hybrydy kolory to także opcja lansowanego przez projektantów mody naturalnego looku. Dlatego w tym sezonie będzie moda na naturalne makijaże i takie też paznokcie. W tym wydaniu najbardziej pożądane kolory hybryd to wszelkie beże i lakiery w modnym od wielu sezonów odcieniu nude. Te kolory lakierów hybrydowych bardzo dobrze prezentują się na krótkich paznokciach o modnym kształcie squoval.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *