Paznokcie kolorowe – paznokcie modne

Paznokcie kolorowe – paznokcie modne

Kolorowe paznokcie to nie tylko sposób na zadbane dłonie, ale także metoda na wyróżnienie się z tłumu. Tym bardziej, że lakier do paznokci hybrydowy i metoda tego typu manicure’u pozwalają na stworzenie prawdziwych cudów na paznokciach. Możliwe jest właściwe wszystko.

 I nie chodzi tu tylko dużą rozpiętość kolorów, ale także o możliwość nakładania zdobień. Mogą to być różnego rodzaju kryształki czy też fantazyjne wzorki wykonane pigmentami czy też specjalnymi atramentami czy żelami. Wzorniki do paznokci w salonach kosmetycznych pozwolą nam wybrać także stylizację paznokci, jaka nam najbardziej odpowiada.

KWESTIA WYOBRAŹNI

Lakier do paznokci hybrydowy pozwala, jak już wcześniej wspomniano, by nanosić na niego różne zdobienia. Jeśli mamy zestaw do robienia hybryd w domu warto postawić na wybór: wzornik do paznokci i to na nim ćwiczyć swoje pomysły. W ten sposób możemy próbować do woli – taki zbiór pomysłów to świetna inspiracja na kolejne stylizacje paznokci. Wzorniki do paznokci znakomicie się do tego nadają. A jeśli chodzi o same stylizacje paznokci, to by nadać im oryginalności, warto też postawić na kontrasty. Chodzi tu o łączenie ze sobą lakierów do paznokci hybrydowych o kontrastujących barwach na jednym paznokciu, jak i na paznokciach sąsiadujących ze sobą palców. Można też kontrast oprzeć na bardzo prostej zasadzie – kolor jasny, kolor ciemny. Warto też zastosować typowy multikolor i oprzeć się na zupełnie różnych kolorach na paznokciach u poszczególnych palców albo stopniując jeden kolor od najjaśniejszego odcienia do najciemniejszego.

MAT CZY BŁYSK?

Paznokcie kolorowe mogą być w wydaniu matowym lub też błyszczącym. Wszystko zależy od tego, jaki manicure nam bardziej odpowiada. Ciekawą propozycja na bardziej odświętne okazje jest lakier do paznokci hybrydowy brokatowy. Ta odmiana lakieru może występować w różnej kolorystyce i znakomicie wpasowuje się w obowiązujące trendy, jeśli chodzi o paznokcie. Taki manicure jest niezwykle kobiecy i doda blasku każdej stylizacji. Dlatego też lakier brokatowy jest odpowiedni na przykład na wesela czy przyjęcia sylwestrowe.                                                                                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *